Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

O podkarpaciu

Wymagana instalacja Flash.

Nowe firmy

Ankieta

Brak ankiet.

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 2345)

Z czym mieszkańcom Warszawy kojarzy się Sanok? (SONDA VIDEO) Sobota, 10 Marca 2018

1Z czym mieszkańcom Warszawy kojarzy się Sanok? (SONDA VIDEO)

WARSZAWA. Skansen, Beksiński, czy słynna fabryka autobusów to dla sanoczan pojęcia powszechne. Test wiedzy o Sanoku przeprowadziliśmy jednak na ulicach stolicy. Jak waszym zdaniem wypadli mieszkańcy Warszawy?

XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017 Czwartek, 07 Września 2017

1XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie promocyjno-handlowej pn. XII Jesienna Giełda Ogrodnicza oraz Podkarpackie Święto Winobrania 2017, połączonej z Ogólnopolską Wystawą Królików, która odbędzie się w dniach 30 września-1 października br. na terenie naszego Ośrodka.

Czy warto zaciągnąć kredyt na spłatę innych kredytów? Czwartek, 05 Stycznia 2017

1Czy warto zaciągnąć kredyt na spłatę innych kredytów?

Nie istnieją kredyty, których nie trzeba spłacać. Polacy zdają sobie z tego sprawę, lecz nie zmienia to faktu, że z każdym rokiem liczba dłużników w Polsce rośnie. Osoby zadłużone często nie wiedzą jak poradzić sobie z ciążącym na nich problemem i z tego powodu podejmują różne decyzje, które często jeszcze bardziej pogarszają ich sytuację finansową. Niektórzy z nich nieumiejętnie zaciągają kolejne kredyty, aby spłacić zobowiązania z przeszłości. Takie zachowanie jedynie nakręca spiralę zadłużenia, która niejedną osobę doprowadziła do życiowej katastrofy.

Przełom w sprawie Via Carpathia. To okno na świat dla Polski południowo-wschodniej (FILM) Czwartek, 27 Pażdziernika 2016

1Przełom w sprawie Via Carpathia. To okno na świat dla Polski południowo-wschodniej (FILM)

PODKARPACIE. Parlament Europejski powiedział „tak” dla budowy Via Carpathia, która połączy Kłajpedę na Litwie z Salonikami w Grecji. Polska, Litwa, Rumunia, Słowacja, Turcja, Węgry i Ukraina podpisały już deklarację o budowie Via Carpathii. Na Podkarpaciu ma pokrywać się z drogą S-19. Od lat wielkim orędownikom budowy Via Carpathia jest europoseł Tomasz Poręba.

Deszczowy, ale zawsze klimatyczny Jarmark Ikon! (FILM, ZDJĘCIA) Poniedziałek, 18 Lipca 2016

1Deszczowy, ale zawsze klimatyczny Jarmark Ikon! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Różowe kalosze zamiast okularów, parasol i garść pozytywnej energii. To wszystko zabrali ze sobą wystawcy oraz goście tegorocznego Jarmarku Ikon. Deszczowa aura nie sprzyjała rodzinnym spacerom. Niemniej wszyscy Ci, którzy chcieli choć na chwilę zmienić klimat codzienności, wybrali właśnie sanocki Rynek.

JARMARK IKON W SANOKU: Na scenie Sylwia Piotrowska, Mateusz Mijal, Liber (FILM, ZDJĘCIA) Poniedziałek, 18 Lipca 2016

1JARMARK IKON W SANOKU: Na scenie Sylwia Piotrowska, Mateusz Mijal, Liber (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sylwia Piotrowska z zespołem oraz Mateusz Mijal i Liber - to oni rozgrzali w sobotni wieczór (16 bm.) sanocką publiczność. Koncerty były wstępem do niedzielnego spotkania w ramach corocznej imprezy Jarmarku Ikon.

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy, a właściwie imprezowy zawrót głowy Czwartek, 14 Lipca 2016

1BIESZCZADY24.PL: Imprezowy rozkład jazdy, a właściwie imprezowy zawrót głowy

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle atrakcyjnie pod względem imprez plenerowych w regonie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia naszego cotygodniowego imprezowego rozkładu jazdy!

Brodzik, hydromasaż i zjeżdżalnia. Znamy ceny wstępu na basen odkryty w Lesku (FILM, ZDJĘCIA) Środa, 13 Lipca 2016

1Brodzik, hydromasaż i zjeżdżalnia. Znamy ceny wstępu na basen odkryty w Lesku (FILM, ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Budowa odkrytego basenu w Lesku zmierza ku końcowi. Mieszkańcy oraz turyści będą mogli korzystać z brodzika, basenu rekreacyjnego dla dorosłych, hydromasażu, biczów, gejzerów oraz zjeżdżalni. Otwarcie zaplanowano na 22 lipca. W materiale prezentujemy również ceny wstępu dla dorosłych i dzieci.

Policja na wodzie. Dodatkowe patrole na Jeziorze Solińskim (FILM, ZDJĘCIA) Czwartek, 16 Czerwca 2016

1Policja na wodzie. Dodatkowe patrole na Jeziorze Solińskim (FILM, ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Choć do wakacji pozostało jeszcze nieco ponad tydzień, coraz chętniej i liczniej korzystamy ze sprzyjającej aury i wypoczywamy nad wodą. Nad bezpieczeństwem korzystających z tej formy wypoczynku czuwają policjanci.

Bliskie spotkania z niedźwiedziem... ale tylko na fotopułapce. Jest ich w Bieszczadach coraz więcej (FILM, ZDJĘCIA) Wtorek, 14 Czerwca 2016

1Bliskie spotkania z niedźwiedziem... ale tylko na fotopułapce. Jest ich w Bieszczadach coraz więcej (FILM, ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. - Szacuje się, że na całym Podkarpaciu żyje około 200 niedźwiedzi. Jeżeli jednak mówimy o Podkarpaciu, to myślimy tak naprawdę o Bieszczadach, Beskidzie Niskim, Pogórzu Przemyskim oraz Pogórzu Dynowskim - informuje Edward Marszałek, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2015 © Noclegibieszczady.pl
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)