Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

O podkarpaciu

Wymagana instalacja Flash.

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Elektryk - Rzepedź

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Elektryk - Rzepedź

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Nowy Styl Sp. z o.o. wchodząca w skład Nowy Styl Group w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk
Miejsce pracy: Rzepedź (pow. sanocki)
Nr ref: E/04/2019

Co możemy Ci zaoferować?
• pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie w kontekście zakładu produkcyjnego
• benefity takie jak: karta multiactive, kolonie dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z ubezpieczeń i świadczeń socjalnych
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• wynagrodzenie składające się z części stałej i premii po okresie próbnym
• profesjonalne narzędzia pracy i dostęp do nowoczesnych rozwiązań
Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:
• posiadasz wiedzę z zakresu obsługi stacji ŚN/NN oraz na temat układów zasilania i sterowania elektrycznego maszyn i układów napędowych
• wykazujesz gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)
• potrafisz korzystać z dokumentacji elektrycznej (schematów połączeń)
• posiadasz uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV lub chciałbyś takie uzyskać
• potrafisz sporządzać raporty z wykonanych prac
• obsługujesz komputer minimum na poziomie podstawowym
• umiesz pracować w zespole
• posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie:
• wykształcenie techniczne, preferowane elektryczne
• znajomość zagadnień ogólnotechnicznych
• posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych SEP do 30 kV
• chęć zdobywania doświadczenia w zakresie budowy maszyn i prac serwisowych
• umiejętność wykonywania szkiców/ rysunków połączeń oraz schematów ponaprawczych
• posiadanie uprawnień wysokościowych i pomiarowych

Zakres zadań:
• utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
• nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych
• analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStylGroup.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
1) W zależności, do której spółki złożyła Pani/Pan podanie o pracę, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie:
 Nowy Styl Sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49,
 NSG TM sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49, lub
 NSG Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Krośnie (38-400) przy ul. Pużaka 49,
-zwani dalej łącznie Administratorami.
2) W zależności od podmiotu, na rzecz którego wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, administratorami Pani/Pana danych osobowych będą:
- zwani dalej łącznie Administratorami.
3) Z Administratorem/Administratorami można się skontaktować poprzez e-mail rodo@nowystylgroup.com lub pisemnie na adres siedziby każdego z Administratorów.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:

a) w przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę: w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (RODO) w związku z przepisami Kodeksu pracy);
b) w przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawnej: w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aktualnie prowadzonego przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania jest podjęcie działań przed ewentualnym zawarciem umowy cywilnoprawnej (art.6 ust. 1 lit b RODO);
c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody/zgód na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO);
d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora/Administratorów – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO);

5) Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora/ Administratorów w związku z prowadzeniem i obsługą procesów rekrutacji, a także dostawcom systemów informatycznych i usług IT, usług prawnych.
6) W zakresie w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie udzielonej/udzielonych zgody/zgód (przyszłe procesy rekrutacyjne) – dane osobowe będą przetwarzane do momentu jej wycofania. W przypadku przetwarzania danych dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji i wyboru kandydata lub kandydatów przez Administratora, dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
7) Wyrażoną/wyrażone zgodę/zgody można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody/zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dla celów dowodowych Administrator/Administratorzy prosi/proszą o wycofywanie zgód drogą pisemną na adres siedziby lub elektroniczną na adres: rodo@nowystylgroup.com.
8) Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych.
9) Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10) Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora/Administratorów dla celów prowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania tych danych jest brak możliwości rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacyjnym.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 156

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Noclegibieszczady.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!